انگلیسی تجاری Business English

انگلیسی تجاری Business English

انگلیسی تجاری

بخشی از سایت دوست انگلیسی اختصاص دارد به آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی که یادگیری آن از نیازهای اولیه هر بازرگان و کارمندی است که در محیط های بین المللی و یا با شرکت های بین المللی کار می کند. در انگلیسی تجاری Business English زبان آموز باید مطالب را به طور دقیق و صحیح فرابگیرد.

یادگیری صحیح و دقیق زبان انگلیسی مستلزم فهم کامل گرامر زبان انگلیسی می باشد. بسیاری از اساتید زبان انگلیسی بر این باورند که انگلیسی تجاری تفاوتی با انگلیسی معمولی ندارد و تنها تفاوت آن داشتن دانش کافی از گرامر زبان انگلیسی است.

بخش دیگری که زبان آموز در انگلیسی تجاری باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد، لغات آکادمیک زبان انگلیسی است. یادگیری صحیح این لغات و نحوه ی استفاده از لغات آکادمیک زبان انگلیسی، نقش کلیدی در ارتباطات تجاری و بازرگانی بخصوص در جلسات بین المللی ایفا می کند.

CV- Resume (رزومه)

نحوه نگارش رزومه Resume یا CV و سوال های مرتبط با آن

نمونه نامه های تجاری به زبان انگلیسی

نوشتن نامه های تجاری یا Business letter  برای بسیاری از افراد که تسلط کامل به زبان انگلیسی ندارند کاری دشوار و زمان بر است. دانستن یک قالب نامه معتبر و آماده، کار ما را برای نوشتن نامه تجاری خیلی راحت می کند. در این بخش از سایت دوست انگلیسی، نمونه نامه های تجاری به زبان انگلیسی را برای شما بازدیدکنندگان گرامی قرار داده ایم. همچنین اگر نیاز به مشاوره در نوشتن نامه های تجاری به زبان انگلیسی دارید می توانید به بخش تماس با من فاضل احمدزاده مراجعه کنید.

نوشتن نامه های تجاری به زبان انگلیسی

در ارتباط مکاتبه ای شما باید راه های دیگری را برای ارزیابی شخصی که با او صحبت می کنید (در واقع برای او می نویسید) پیدا کنید. افراد هوشمند این عمل را با رعایت کردن “سبک نگارش” انجام می دهند. سبک نگارش و نوشتن نامه های تجاری به زبان انگلیسی یعنی توجه به نوشتن صحیح، علائم نگارشی و ساختار جملات.

مطالب آموزشی مربوط به پرزنتیشن های حرفه ای به زبان انگلیسی

9 نکته برای ارائه پرزنتیشن انگلیسی قدرتمند در بیزنس