آموزش لغات و اصطلاحات انگلیسی تجاری

آموزش لغات و اصطلاحات انگلیسی تجاری

بیزنس انگلیسی یا Business English یک منطقه تخصصی از زبان انگلیسی مربوط به زبان مورد استفاده در کسب و کار است. هر ساله مردم بیشتر و بیشتر دوره های کسب و کار انگلیسی را مطالعه می کنند تا شانس شغلی برای پیدا کردن شغل در خانه، فرصت های شغلی و توانایی کار در کشورهای انگلیسی زبان را بهبود بخشند.

 

انگلیسی تجاری

در زبان انگلیسی تجاری لغات و عباراتی وجود دارند که به خودی خود حاوی مفاهیم مبسوطی هستند و صرفا یادگیری معنای لغوی آنها در مباحث تجاری به شما کمکی نخواهند کرد. برای اینکه معانی لغات و اصطلاحات انگلیسی تجاری را فرابگیرید، باید ریشه آن لغات و مباحث پیرامون آن عبارات و اصطلاحات را نیز بیاموزید.

در یک دوره بیزنس انگلیش Business English شما واژگان مورد استفاده در کسب و کار را یاد می گیرید و انجام وظایف مختلف کسب و کار را تمرین می کنید تا بتوانید در زمان مناسب از آن ها استفاده کنید. این تمرین ها شامل، نحوه ارائه پرزنتیشن یک کسب و کار به زبان انگلیسی، چگونگی مذاکره و نوشتن کسب و کار یا بیزنس پلن است. مباحث دیگر شامل نحوه انجام جلسات، چگونگی ارائه نظرات، درک پروفایل های شغلی و واژگان بازاریابی و نوشتن نامه ها و ایمیل های تجاری می باشد.

در این بخش از سایت دوست انگلیسی، هدف را بر این نهاده ایم که شما را با این لغات و اصطلاحات انگلیسی تجاری آشنا کنیم.

برای مشاهده ی صفحه نمونه نامه و ایمیل های تجاری به زبان انگلیسی بر روی لینک کلیک کنید.