برگزاری کلاس یک جلسه ای آیلتس و مکالمه انگلیسی

برگزاری کلاس یک جلسه ای آیلتس و مکالمه انگلیسی

فاضل احمدزاده

فاضل احمدزاده – مدرس زبان انگلیسی

برگزاری کلاس های یک جلسه ای آیلتس شامل رایتینگ، اسپیکینگ و مکالمه زبان انگلیسی فرصتی طلایی برای زبان آموزان محترم است.

1- اگر به هردلیل فرصت کافی برای حضور در کلاس های آموزشی را ندارید و فقط می خواهید روش درست مطالعه زبان انگلیسی و منابع استاندارد آیلتس، تافل، مکالمه زبان انگلیسی را بشناسید، می توانید در کلاس های خصوصی یک جلسه ای شرکت کنید. همچنین در این کلاس به شما نحوه یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم و اخبار نیز آموزش داده می شود.

2- اگر درپی شرکت در آزمون های بین المللی (آیلتس، تافل) هستید، دانستن یک متد آموزشی استاندارد و یادگیری صحیح آیلتس، یک کلید طلایی برای شما به حساب می آید. قبل از مطالعه لغات و عبارات انگلیسی، ترجمه متون مختلف، تست زدن برای آیلتس و نوشتن رایتینگ های آیلتس، باید هدف را مشخص کنید. برای پیدا کردن هدف، نیاز است که مدرس حرفه ای زبان انگلیسی به شما آموزش دهد که چطور بهینه مطالعه کنید.

کلاس فشرده آیلتس اما کارآمد

3- اگر تنها قصد تعیین سطح زبان انگلیسی خود را دارید و می خواهید بعد از تعیین سطح بدانید که روی کدام مهارت خود از میان مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی کار کنید، بهتر است به جاص صرف وقت زیاد و شرکت در کلاس های گوناگون زبان انگلیسی، یک جلسه با مدرس حرفه ای زبان انگلیسی کلاس داشته باشید تا پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید.

دوست انگلیسی با برگزاری یک جلسه آموزش زبان انگلیسی اختصاصی به شما این امکان را می دهد تا در مسیر درست یادگیری زبان، لذت آموختن را تجربه کنید (در زمانی کوتاه و کارآمد)

برای تصحیح writing آزمون های آیلتس و تافل

نکات طلایی Writing

4- همچنین به منظور پیشرفت هرچه بیشتر شما در مهارت نوشتاری و رایتینگ به ویژه برای عزیزانی که در آزمون های بین المللی مانند آیلتس و تافل به آن نیاز دارند، تصحیح رایتینگ و آموزش نکات لازم در این زمینه به صورت کاملا حرفه ای صورت خواهد گرفت.

می توانید از این طریق با فاضل احمدزاده مدرس دوره های حرفه ای زبان انگلیسی تماس برقرار کنید.

 

تمام حقوق این وب سایت مربوط به فاضل احمدزاده می باشد ENGpartner.com