سوالات اخیر آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال

سوالات اخیر آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال

بهترین راه آمادگی برای آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال IELTS Academic & General خواندن و تمرین کردن سوال های به روز این آزمون هاست. با تمرین کردن سوال های اخیر آزمون آیلتس می توانید از نوع سوال ها آگاه شوید و برای جواب آنها برنامه ریزی نمایید.

نمونه سوالات اخیر آزمون آیلتس

در بخش رایتینگ جنرال و آکادمیک آیلتس IELTS Academic and General Writing دو بخش Task وجود دارد. IELTS Writing Task 2 برای آزمون جنرال و آکادمیک یکسان است و در هر دو باید انشاء با حداقل 250 کلمه بنویسید. اما در Task 1 آیلتس آکادمیک زبان آموز می بایست به تشریح دیاگرام، چارت، جدول و یا فرآیند بپردازد. در بخش Task 1 آیلتس جنرال آزمون دهنده باید نامه ای را به دوست، رییس فروشگاه، اداره، درخواست شغل و یا آگهی شغلی بنویسید. حداقل لغت برای بخش Task 1 برای هر دو آزمون جنرال و آکادمیک 150 لغت می باشد.

در بخش اسپیکینگ  IELTS Speaking آکادمیک و جنرال یکسان عمل می شود. یک مصاحبه به مدت 13 تا 15 دقیقه خواهید داشت و این مصاحبه  Interview از سه بخش تشکیل شده است. بخش اول Interview مربوط به سوالات ساده و از موضوعات روزمره سوال می شود. در بخش دوم Cue Card یک سوال چند وجهی در مقابل شما قرار داده می شود و شما 1 دقیقه وقت دارید که آن سوال را بررسی کنید و سپس به مدت 2 دقیقه بدون توقف در مورد جواب سوال صحبت کنید. بخش سوم Discussion سوالات مشکل تری را شامل می شود. در این بخش جواب های شما به سوال ها باید دو یا سه خطی باشد و از کلمات پیشرفته تری استفاده نمایید.

نمونه سوالات آزمون آیلتس از سراسر دنیا به همراه ترجمه را می توانید در این بخش از سایت دوست انگلیسی مطالعه کنید.

جدیدترین سوالات آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال

تمام حقوق این وب سایت مربوط به فاضل احمدزاده می باشد ENGpartner.com