داستان های زبان انگلیسی

داستان های زبان انگلیسی

داستان های زبان انگلیسی یک بخش جذاب دیگری از سایت دوست انگلیسیآموزش آنلاین زبان انگلیسی است که لغات، عبارات، اصطلاحات و ضرب المثل های انگلیسی را در قالب داستان آموزش می دهد.داستان های به زبان انگلیسی

به عقیده ی بسیاری از اساتید زبان انگلیسی، یاد گیری زبان انگلیسی از طریق خواندن داستان یکی از بهترین روش هاست که در عین جذاب بودن برای زبان آموز آموزنده نیز است. معمولا وقتی که زبان آموزان لغت را در داستان فرامیگیرند، آن لغت را هرگز فراموش نمی کنند.

همچنین زبان آموزان با خواندن داستان های انگلیسی نه تنها مهارت خواندن Reading خود را تقویت می کنند، بلکه این نوع یادگیری تاثیر بسیار مثبتی در بهبود مهارت صحبت کردن Speaking و ،در صورتی که داستان ها صوتی باشند، مهارت شنیداری Listening و مهارت نوشتن Writing خواهند داشت.

در این بخش و در هر پست، یک داستان زبان انگلیسی قرار داده می شود و لغات مهم آن همراه با ترجمه فارسی ارائه می شوند. شما زبان آموزان عزیز نیز لغت انگلیسی را ابتدا در متن یادبگیرید و سپس با جمله مربوطه حفظ کنید. در نهایت شروع به جمله سازی کنید تا کاملا آن لغت انگلیسی را فرابگیرید.

علاقمندان می توانند داستان را حفظ کنند و آن را برای تقویت صحبت کردن Speaking انگلیسی خود به دیگران تعریف کنند. و حتی می توانند سوال هایی از متن داستان در بیاورند و برای آنها پاسخ بیابند و با این روش متن داستان را راحت تر حفظ کنند.

برای تمرین بیشتر، دیالوگ های شخصیت های داستان را حفظ کنند و تصویر ذهنی از داستان را در ذهن خود ایجاد کنند.

تمام حقوق این وب سایت مربوط به فاضل احمدزاده می باشد ENGpartner.com