نمونه نامه و ایمیل تجاری درخواست کاتالوگ و بروشور

نمونه نامه و ایمیل تجاری درخواست کاتالوگ و بروشور

بعد از بازدید از غرفه ی نمایشگاه تجاری و یا بازدید از وب سایت یک شرکت تجاری، ممکن است که درخواست کاتالوگ و یا بروشور آن شرکت را داشته باشید. در این بخش از سایت دوست انگلیسی تجاری و بازرگانی می توانید با عبارات و نمونه نامه و ایمیل تجاری درخواست کاتالوگ و بروشور و لیست قیمت به زبان انگلیسی آشنا شوید.

برای دریافت مشاوره بازرگانی و مکاتبات بازرگانی با ما تماس بگیرید. 09122237618

نمونه نامه درخواست کاتالوگ

هنگام نوشتن نامه درخواست کاتالوگ و بروشور از یه شرکت خارجی، نیازی نیست که اطلاعات زیادی از شرکت خود در نامه بنویسید اما خاطرتان باشد که در نامه حتما آدرس خود را به انگلیسی بنویسید. همچنین نوشتن بخش هایی از محصولات که مورد علاقه تان است نیز می تواند مفید باشد.


در نامه درخواست کاتالوگ و بروشور و لیست قیمت عبارات و جملات انگلیسی با ترجمه فارسی زیر را می توانید استفاده کنید:

Could you please send your current catalogue and price list for exhibition stands? We are particularly interested in stands suitable for displaying furniture.

می توانید لطفا کاتالوگ و لیست قیمت های حاضر خود را برای استند های نمایشگاه ارسال کنید؟ ما این کاتالوگ ها را به خصوص برای پایه های استند و نمایش مبلمان می خواهیم. 

We have heard about your latest equipment in laser surgery and would like more details. Please send us any information you can supply.

ما در مورد آخرین تجهیزات شما در جراحی لیزر شنیده ایم و جزئیات بیشتری را می خواهیم. لطفا هرگونه اطلاعاتی را که می توانید عرضه کنید به ما بفرستید.

I am planning to come and study in London next autumn and would be grateful if you could send me a prospectus and details of your fees. I am particularly interested in courses in computing.

من قصد دارم در پاییز آینده به لندن بیایم و در آنجا تحصیل کنم و سپاسگزار خواهم شد اگر بتوانید به من یک بروشور و جزئیات هزینه های خود را ارسال کنید. من به طور ویژه علاقه مند به دوره های محاسباتی هستم. 

Please would you send me an up-to-date price list for your building materials.

لطفا یک لیست قیمت به روز برای مصالح ساختمانی خود بفرستید.


در ایمیل و نامه های تجاری زیر، می توانید نمونه ی این نوع درخواست ها را مشاهده کنید.

برای مشاهده نمونه ایمیل و نامه های تجاری به زبان انگلیسی به این صفحه مراجعه کنید.

برای مشاوره و درخواست نوشتن نامه های تجاری خود تماس بگیرید.

مطالب مرتبط: بهترین کانال آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

متن انگلیسی و ترجمه فارسی نامه درخواست کاتالوگ

از این مدل نامه برای درخواست کاتالوگ استفاده کنید.احتمالا برای اینکه با درخواست شما تناسب داشته باشد، نیاز است که محتوای نامه را تغییر دهید. هنگام نوشتن نامه درخواست کاتالوگ و بروشور به جزییات دقت کنید.  

 

Dear Sir or Madam

I am very interested in seeing what vitamins and health products your company sells and would like to consider purchasing these from you. Therefore, please mail your current catalog to me at the address listed at the top of this letter. Please also continue to keep me on your mailing list so you can mail future catalogs to me as you publish them.

من بسیار علاقه مند به دیدن این هستم که شرکت شما چه ویتامین ها و محصولات بهداشتی به فروش می رساند و در نظر دارم که اینها را از شما خریداری کنم. بنابراین، لطفا کاتالوگ فعلی خود را به من در آدرس ذکر شده در بالای این نامه ارسال کنید. لطفا من را در آدرس ایمیل های خود اضافه کنید تا کاتالوگ های بعدی را برای من ارسال کنید.  

Just let me know if you have questions or need additional information from me. I look forward to possibly becoming a customer of your company in the near future. Thank you in advance for sending the catalog to me, and I know I will be happy to receive it.

اگر سوالی و یا نیاز به اطلاعات اضافی داشتید به من اطلاع دهید. بی صبرانه منتظرم تا در آینده نزدیک مشتری شرکت شما شوم. پیشاپیش از شما به خاطر ارسال کاتالوگ تشکر می نمایم و می دانم که از دریافت آن خوشحال می شوم.

Sincerely,

[Signature]

برای ترجمه متون علمی، ایمیل و وب سایت می توانید با ما در تماس باشید.

[Sender’s first and last names]

Dear Sir/Madam

Please would you send me your Spring catalogue and price list, quoting CIF prices, Le Havre?

Yours faithfully

F.Raval

Dear Sir/ Madam

I would like some information about your courses in English for Business Executives, beginning in July.

Please send me a prospectus, details of your fees, and information about accommodation in London for the period July to December. If possible, I would like to stay with an English family.

Yours faithfully

Y.Iwanami

تمام حقوق این وب سایت مربوط به فاضل احمدزاده می باشد ENGpartner.com