درباره ما

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

به اطلاع کلیه زبان آموزان عزیز می رساند:

پایگاه مجازی پیش رو از ابتدای سال 1389 فعالیت خود را با محوریت آموزش آنلاین زبان انگلیسی در حوزه های مختلف آغاز نموده و تاکنون توانسته است با به روز آوری مستمر محتوا و همچنین معرفی متد های مختلف آموزش آنلاین زبان انگلیسی در راستای رضایتمندی جامعه ی کاربران اقدامات چشمگیری را به انجام رساند. دوست انگلیسی تلاش می کند تا با ایجاد بستری مناسب و پویا، و با به کارگیری چندین سال تجربه در امر آموزش زبان انگلیسی، فرآیند آموزش آنلاین زبان انگلیسی را به شیوه ای کاملا هدفمند و کاربردی ارائه نماید.
یادآور می شود طراحی این آموزش ها (که در زیر قابل مشاهده است) مبتنی بر تجارب حاصله از ارتباط مستقیم و رودرو با زبان آموزان در کلاس های تدریس فردی و گروهی است و با در نظر گرفتن نیازهای امروز و توجه به نقاط قابل بهبود فراگیران در گروه های سنی مختلف، برنامه ریزی شده است.

[/boxed_content] [blank_spacer height=”30px” width=”1/1″ el_position=”first last”] [boxed_content type=”whitestroke” pb_margin_bottom=”no” width=”1/1″ el_position=”first last”]

دوست انگلیسی همواره در دو حوزه کنار شماست:

     1.    آموزش حضوری زبان انگلیسی

         شما زبان آموز محترم می توانید با توجه به نیازهای مختلف خود از جمله دستور زبان (Grammar) و نیز مهارت های نوشتاری (Writing)، گفتاری (Speaking) و یا انگلیسی بازرگانی با اینجانب تماس گرفته و درخواست خود را به صورت آنلاین یا حضوری مطرح نمایید.

     2.    آموزش آنلاین زبان انگلیسی

         چنان که مشاهده می کنید، آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین هدف اصلی ماست.
شما از طریق آموزش آنلاین که شامل پخش فیلم، اخبار، تصاویر مرتبط، موسیقی و … است، نه تنها قادر خواهید بود مهارت های چهارگانه ی زبان انگلیسی را در خود تقویت کنید بلکه در سطوح بالاتر مهارت خواندن برای آیلتس، یادگیری لغات آکادمیک انگلیسی وفن مکالمه را به صورت کاملا حرفه ای می آموزید.

امکان دانلود لغات آیلتس و تافل، نمونه نامه های تجاری و مقالات سلامت و زیبایی به زبان انگلیسی به همراه تصحیح برگه های Writing IELTS & TOEFL و همچنین آموزش زبان بازرگانی به صورت آنلاین از دیگر خدمات دوست انگلیسی به شماست.