تجارت با چین

تجارت با چین

تجارت با چین

کشور چین یکی از قطب های بزرگ اقتصادی جهان است و بسیاری از شرکت های تراز اول دنیا در تمام زمینه ها تولیدات خود را در این کشور انجام می دهند. این تولید و تجارت با چین به این صورت انجام می شود که شرکت ها و برند های مرغوب دنیا، به دلیل ارزان بودن نیروی کار در کشور چین، کارخانه هایی در این کشور ایجاد می کنند و از نیروی کار چینی بهره می برند. در برخی موارد، این شرکت های بین المللی برای اطمینان از پایداری کیفیت محصولات خود، اغلب مهندسان ناظر و مدیران تولید را در این شرکت ها و کارخانه ها قرار می دهند، تا به صورت مداوم نظارت کنند.

این نوع کار و استفاده از نیروی ارزان چینی، نوعی تجارت با چین محسوب می شود. این کالاهای تولیدی، همگی به دلیل قوانین حاکم بر چین دارای مهر ساخته شده در چین ، Made in China و یا Made in P.R.C هستند. کالاهای ساخت چین به همین دلیل دارای سطح های مختلف کیفیتی هستند.

کالاهای تحت لیسانس شرکت های بزرگ که در واقع بدون افت کیفیت در چین تولید می شوند.

کالاهای تولید چین و شرکت های چینی که در واقع کپی برند های معروف هستند و از مواد درجه یک ایجاد می شوند. این قبیل کالا ها با قیمت ارزان تر نسبت به برند اصلی به فروش می رسند. نمونه این کالا ها، برای مثال در لوازم خانگی، برند مدیا Media است.

کالاهای تولید چین و شرکت های چینی که به نوعی می خواهند شبیه به برند های اصلی باشند، اما چون می خواهند قیمت تمام شده خیلی پایین باشد، از مواد اولیه نا مرغوب استفاده می کنند.

در دو دهه ی اخیر، متاسفانه اکثر بازرگانان ایرانی و ترکیه در تجارت با چین، برای اکتساب سود بیشتر اقدام به خرید کالاهای دسته ی سوم کرده اند و به همین دلیل بیشتر مردم از کالای چینی و کیفیت آن بیزار هستند.

تجربه هشت ساله ی ما در تجارت با چین به ما این توانایی را داده که با استفاده از نیروی متخصص چینی هر سه نوع کالاهای ذکر شده در بالا را بسته به نوع فعالیت اقتصادی شما، برای شما جستجو، تهیه لیست قیمت و خریداری نماییم. اطمینان از کیفیت محصولی که خریداری میکنید را برای شما تضمین می کنیم و در واقع به شما در خرید و تجارت با چین همیاری می رسانیم. برای اطلاع از نحوه همکاری به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

به وب سایت دوست انگلیسی مراجعه کنید.

تمام حقوق این وب سایت مربوط به فاضل احمدزاده می باشد ENGpartner.com