آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم

آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم

آیا می خواهید زبان انگلیسی را مانند انگلیسی زبانان (آمریکایی و انگلیسی) و به طور طبیعی صحبت کنید؟

آیا می خواهید زبان انگلیسی را بدون زحمت و واقعی یادبگیرید؟

آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم

اگر جواب شما “آری” است، بنابراین سعی کنید زبان انگلیسی را از طریق فیلم یادبگیرید و آموزش ببینید. ما در سایت دوست انگلیسی، به شما نحوه ی صحیح یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم را آموزش می‌دهیم. آموزش ها را دنبال کنید و در عرض شش ماه تغییری شگفت انگیز را در روند یادگیری خود حس کنید.

دانلود درس اول

 • برای ثبت نام در کلاس های تلگرامی آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم به این ID:engpartner پیام دهید و از درس های آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم استفاده نمایید. هر دوره شامل 30 درس مجزا به همراه آموزش صوتی و نوشتاری. آموزش لغت و اصطلاح زبان انگلیسی، مکالمه و فونوتیک از طریق فیلم.

آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم بخش دیگری از آموزش های سایت دوست انگلیسی است که در آن سعی شده تا قسمت هایی از فیلم های مختلف زبان انگلیسی را جدا کرده و تمرکز را بر یک سری عبارات خاص آن بخش از فیلم قرار دهد. این روش یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی است.

روش یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم به این صورت است:

 1. ابتدا فیلم را به صورت کامل با زیر نویس فارسی مشاهده کنید تا داستان کلی فیلم را متوجه شوید.
 2. فیلم را دوباره مشاهده کنید، اما اینبار فقط 30 ثانیه تا 2 دقیقه از فیلم را با زیرنویس انگلیسی ببینید و معانی لغات و جملات مهم آن بخش را از دیکشنری پیدا کنید و جایی یادداشت کنید و سپس شروع به حفظ کردن آنها کنید.
 3. بخش جدا شده از فیلم را به تعداد 20 تا 50 بار در مدت یک هفته مشاهده کنید تا تمام صحنه ها و حرکات بازیگران و دیالوگ های آنها را حفظ شوید.
 4. پس از تکرار مراحل دوم و سوم، اینبار آن بخش از فیلم را بدون زیر نویس مشاهده کنید و چندین بار در یک هفته این بخش از فیلم را ببینید.
 5. بخش دیگری از فیلم را جدا کرده و مراحل دوم تا چهارم را انجام دهید.

از مزایای این نوع از آموزش (آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم) می توان به چند مورد اشاره کرد.

 • تلفظ تمام لغات را به طور صحیح می شنوید. چون دیالوگ ها توسط بازیگران آمریکایی یا انگلیسی گفته می شوند ، بنابراین کلمات به شکل کاملا درست ادا می شوند. پس شما هم تلفظ صحیح را یاد می گیرد و هم آهنگ جملات را.
 • با این روش تمام لغات را گویی که در محیط آموزش می بینید و دقیقا متوجه می شوید که کاربرد هر لغت کجاست.
 • متن به همراه صدا در فیلم گنجانده شده است. در این نوع آموزش لغات انگلیسی در فیلم همراه صدا گنجانده شده است. بنابراین وقتی که صدای گوینده را می شنوید، متن زیرنویس را نیز می توانید بخوانید و از این طریق تلفظ صحیح کلمات جدید را فرا بگیرید.
 • لغات مهم با رنگ دیگری نسبت به کل متن زیرنویس متمایز شده اند. در فیلمی که مشاهده می کنید، لغات جدید و مهم برای شما با رنگ دیگری مشخص شده اند. بنابراین با تاکید بر این لغات و دیدن چند باره فیلم شما می توانید لغات انگلیسی جدید را در متن آموزش ببینید و خیلی سریعتر آنها را حفظ کنید.
 • همچنین این نکته نیز حائز اهمیت است که، هر تکه فیلم کمتر از یک دقیقه است. بنابراین شما می توانید فیلم را در موبایل خود ریخته و بارها آن را مشاهده کنید و به صدای آن گوش دهید. پس از چند بار گوش دادن ، سعی کنید آن را حفظ کنید و در نهایت تاثیر شگفت انگیز آن بر یادگیری زبان انگلیسی خود را مشاهده کنید.

کانال آموزش زبان انگلیسی ما در تلگرام

آموزش های کانال تلگرام

http://telegram.me/englishpartner

کانال (کلاس) اختصاصی آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم

با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه

تماس بگیرید  09122237618

http://telegram.me/engpartner