بریده فیلم های آموزشی از سریال Friends

بریده فیلم های آموزشی از سریال Friends

سریال دوستان یک مجموعه کمدی در مورد گروهی از شش دوست است که در منطقه منهتن شهر نیویورک زندگی می‌کنند. این مجموعه توسط دیوید کرینو مارتا کافمن از سال ۱۹۹۴ تا سال ۲۰۰۴ ساخته شده‌است. سریال فرندز متمرکز بر زندگی سه مرد و سه زن بیست و چند ساله (که در روند سریال به سی و چند سالگی میرسند) است که ساکن محله گرین ویچ هستند.

آموزشی انگلیسی از طریق سریال فرندز

سریال Friends یکی از محبوبترین مجموعه‌های کمدی روزمره در تاریخ تلویزیون آمریکا است که دهها میلیون طرفدار در سراسر جهان بدست آورده ‌است. ژانر این سریال کمدی و رمانس است و امتیاز 9.6 را از کاربران IMDB دریافت کرده است. این سریال یکی از منابع غنی برای آموزش زبان انگلیسی و حتی تمرین مهارت های آزمون آیلتس می باشد.

ستارگان این سریال Mattew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Courteney Cox, Jennifer Aniston, David Schwimmer می باشند و کارگردانان این مجموعه David Crane, Marta Kauffman هستند.

هزینه ی مربوط به هر دوره سی روزه، 45 هزار تومان می باشد که می توانید از طریق بخش تماس با ما پرداخت کنید و لینک دانلود را دریافت کنید. همچنین می توانید این آموزش ها را در تلگرام خود نیز دریافت کنید. آدرس کانال تلگرام دوست انگلیسی و آدرس آی دی تلگرام ما.

دانلود آموزش های سی درس اول

بریده هایی از سریال Friends را به منظور آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم، می توانید در این صفحه مشاهده بفرمایید.

ویدوی اول از سریال Friends

تمام حقوق این وب سایت مربوط به فاضل احمدزاده می باشد ENGpartner.com